Aneta Konik

Nazywam się Aneta Konik.


 
 Urodziłam się i mieszkam w Nysie.
Posiadam tytuł Artysty Fotografa Rzeczypospolitej Polskiej. Należę do Stowarzyszenia Twórców Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Regionu Kujawsko-Pomorskiego.
Jestem członkiem Jurajskiej Grupy Fotograficznej „Oko” oraz czynną uczestniczką i organizatorką plenerów fotograficznych.

 
 
Autorka wielu wystaw indywidualnych i zbiorowych w całym kraju:

  • 7.10. 2010 „Światłem malowane” – Galeria JTF-u w Jeleniej Górze,
  • 01. 2011 Fotografie różne – Bastion św. Jadwigi w Nysie,
  • 03. 2011 „Ziemia Jeleniogórska” – Galeria JTF-u w Jeleniej Górze,
  • 22.06. 2011 „W teatrze światła” – Galeria Rotunda MBP w Bytomiu,
  • 09. 2011 „Toruń- architektura” – Galeria Domu Muz w Toruniu,
  • 18.05. 2012 „Przestrzeń światła, krawędź cienia” – Galeria Domu Muz w Toruniu,
  • 09. 2012 „Architektura Torunia” – Galeria Domu Muz w Toruniu,
  • 10. 2012 „Chełmno – perła architektury” – Ratusz w Chełmnie.

Moje zdjęcia publikowano w międzynarodowym magazynie „Camerapixo” w miesięczniku „Foto-Video”, oraz w różnych albumach fotograficznych i kalendarzach. Wiele moich zdjęć było drukowanych na płótnie do różnych galerii. Uczestniczę, z sukcesami, w licznych konkursach i warsztatach fotograficznych.

Fotografia stała się moją wielką pasją i przygodą, której dałam się bez reszty uwieść. Obiektyw jest moim drugim okiem i pozwala mi pokazywać rzeczywistość w zupełnie nowym świetle. Najchętniej fotografuję pejzaże, bo matka natura tworzy najpiękniejsze scenografie. Przed naszymi oczami rozgrywają się spektakle w teatrze światła i cienia. Przedstawienie trwa bez przerw… to jest moim zdaniem najwspanialsze, to mnie urzeka i każe fotografować. Moje fotografie są obrazem fascynacji światem natury. Sądzę, że zobaczycie to na moich zdjęciach wystawowych, które można będzie u mnie zakupić.

W fotografii portretowej, oprócz walorów technicznych, staram się zawsze przemycić emocje, nastroje i pokazać charakter człowieka. Kontynuacja wieloletniej pasji, chęć spełnienia się w roli artysty fotografa i przełożenia umiejętności artystycznych na komercyjne, pozwoli Wam zrobić u mnie zdjęcia nietuzinkowe i oryginalne. W przypływie weny twórczej, znajomość programów graficznych, pozwala mi kreować nowe obrazy, daje wiele satysfakcji i możliwości. Jeśli poszukujesz fotografa z polotem i ze zdolnościami artystycznymi, dobrze trafiłeś. Indywidualne i kreatywne podejście do tematu pozwoli Wam na otrzymanie niepowtarzalnej foto- relacji ślubnej, czy rodzinnej.

Moja artystyczna dusza i niepoprawny romantyzm, pozwala mi pokazać coś więcej niż tylko poprawny kadr……mam nadzieję, że to wszystko o czym piszę znajdziecie w moich zdjęciach.
……z takim zamiarem fotografuję…..niech ten świat z moich zdjęć i z mojej bajki, będzie piękniejszy nawet od tego rzeczywistego.
Jeśli uważasz, że chciałbyś wziąć udział w takiej przygodzie – napisz do mnie emaila, omówimy szczegóły sesji: anafotoart@gmail.com
W to co robię wkładam całą siebie- fotografia to nie tylko moje hobby i pasja, to również sposób na życie.
Dziękując za czas poświęcony mojej galerii zachęcam byś sam się przekonał o tym, co piszę.